Nová Zem 2020
Prečo koronavírus?
 •  
 • Mobil: +421 902 100 710 E-mail 0

Prečo koronavírus?

Koronavírus (COVID-19), prírodné

doplnky výživy ako prevencia.

Z peroxidu vodíka (3% alebo 3,5%) sa nakvapká 5 - 12 kvapiek do 0,3 l pohára vody alebo džúsu, zamieša sa to a vypije. Používajte ako prevenciu proti vírusom (tiež proti koronavírusu (COVID-19))! Ak ste už chorí, tak môžete dávku zvýšiť až na 5-krát denne. Peroxid vodíka v takejto zriedenej forme sa v tele štiepi na vodu a aktívny kyslík. Tento aktívny kyslík sa dostáva do krvi a ničí vírusy a baktérie. V knihe Peroxid vodíka: Zabudnutý liek (nemecký originál Wasserstoffperoxid: Das vergessene Heilmittel); audiokniha, Jochen Gartz (autor), sú k tomu vedecké vysvetlenia, ako aj štúdie, ktoré boli vypracované pred mnohými rokmi. „Problém“ pri peroxide vodíka je v tom, že farmaceutický priemysel ho už nemôže patentovať a peroxid vodíka sa vyrába lacno a ľahko. To znamená, že na tom nikto nezarobí... Najlepšie je kúpiť si peroxid vodíka bez stabilizátorov. Vo videu sa na dezinfekciu a profylaxiu odporúča 1 čajová lyžička 3% peroxidu vodíka na jeden pohár perlivej vody.

Palina pravá, koreň sladkého drievka a klinčeky proti koronavírusu (Covidu-19)

Ďalej si môžete pripraviť zmes z

 • 10 dielov paliny pravej (Artemisia absinthium),
 • 1 dielu klinčekov (Glycyrrhiza glabra) a z
 • 0,5 dielu koreňa sladkého drievka (Syzygium aromaticum).

Všetko rozdrvíte na malé kúsky a premeliete v mlynčeku na kávu, čím dostanete horkú práškovú zmes. Pripravenú zmes môžete skladovať dva týždne v tmavej, tesne uzavretej nádobe, chránenej pred svetlom (napríklad na polici v skrini alebo v nepriehľadnom pohári), s pevne priliehajúcim vekom. Ako bolo uvedené vo videu, túto zmes je možné použiť aj ako zubný prášok, alebo aj uvariť ako zápar (v pomere 1 polievková lyžica zmesi na 3 dl prevarenej vody) a piť ho v priebehu dňa po malých dúškoch.

Ráno a večer si vyčistite zuby týmto práškom. Po vypláchnutí úst/procedúre s práškom, by ste 10 minút nemali viac vyplachovať a nemali by ste nič piť. Toto je zároveň aj prevenciou proti herpesu a zubnému kazu.

Ako čaj: 1 polievkovú lyžicu na 300ml vody zalejte vriacou vodou a nechajte cez noc odstáť, ráno preceďte a v priebehu dňa ho pite po malých dúškoch.

Dlhodobo používame peroxid vodíka 3,5%, 10 kvapiek ráno, ktoré nakvapkáme do čerstvo vylisovanej šťavy zo stonkového zeleru.

Koronavírus

Foto © Pavol Malenky I Marion Daghan-Malenky

V knihe Záchrana pečene: Odpovede na príčiny vzniku ekzému, psoriázy, cukrovky, streptokokových ochorení, akné, dny, nadúvania, žlčníkových kameňov, únavy nadobličiek, únav, stukovatenej pečene, problémov s hmotnosťou, syndrómu bakteriálneho prerastania čreva a autoimunitných ochorení nájdete aj ďalšie dobré odporúčania pre vaše zdravie.

Ďalším dôležitým faktorom pri koronavíruse (Covide-19) je psychický nápor a stres, ktorý vznikol v dôsledku dlhodobého nepredvídateľného ekonomického tlaku a neistoty. Každý deň sme bombardovaní negatívnymi správami. V takýchto situáciách je dôležité zamerať sa viac na svoj duchovný rozvoj, meditácie a čítanie duchovných kníh! Tu nájdete naše meditácie, ktoré si môžete vypočuť a používať online zadarmo.

0,5% peroxid vodíka dokáže z povrchu zničiť koronavírus-vírus do jednej minúty. Tu nájdete odkaz na oficiálnu, vedeckú štúdiu (v angličtine) a tiež odkaz na výťažok z tejto štúdie. Odporúčame aj článok Liečba peroxidom vodíka: technika profesora Neumyvakina.

Odporúčania pre zdravie uvedené na tejto webovej stránke nenahrádzajú návštevu lekára! Obsah webovej stránky slúži výhradne iba na informačné účely. Meditácie a užívanie doplnkov výživy je na vlastné nebezpečenstvo a na vlastné riziko. Nezodpovedám ani priamo ani nepriamo za škody akéhokoľvek druhu, ktoré boli spôsobené informáciami, ktoré sú tu uvedené.

Svätec stretol na svojej ceste ducha moru. Spýtal sa moru: "Kam ideš?" Mor odpovedal: "Idem do ďalšieho mesta. Musím tam zabiť 10 000 ľudí." Po niekoľkých týždňoch sa svätec znovu stretol s morom a spýtal sa: "Teraz ma počúvaj, mor, v meste zomrelo 110 000 ľudí. Mal si dovolené zabiť len 10 000!" Tu mor odpovedal: "Podľa dohody som zabil len vybraných 10 000 ľudí. Všetci ostatní zomreli zo strachu!"
stará buddhistická múdrosť

Meditácia a koronavírus (COVID-19)

Strach nebráni smrti, ale bráni životu.

V našom texte: Koronavírus (COVID-19), prírodné doplnky výživy ako prevencia, sme zverejnili všetko, čo v týchto časoch potrebuje každý, aby zostal zdravý. Tu: Príspevok pre SZČO môže pomôcť aj realitným maklérom a tu: Prvá pomoc zamestnancom, firmám a SZČO sú dobré linky, kde môžete získať informácie o tom, ako si finančne pomôcť. Ďalší text je zameraný na to, čo môžete robiť, aby ste sa prostredníctvom meditácie oslobodili od strachu, starostí a vnútorného nepokoja!

Nemôžeme zabrániť tomu, aby určité myšlienkové štruktúry vstúpili do nášho vedomia. Obzvlášť nie vtedy, keď sme z každej strany bombardovaní negatívnymi správami o tom, ako sa všetko zrúti, že to nestačí a že si nedokážeme pomôcť sami. Prosím neverte takýmto správam a myšlienkovým prúdom! Naša pozornosť a naša vnútorná viera je tým, čo dáva myšlienkovým vzorcom život. Mnohí sú totálne zúfalí, zlomení a majú strach z budúcnosti. Ale pomôže nám to? Sú pre nás takéto myšlienkové vzorce a obavy užitočné? Je to v súlade s našimi cieľmi a zámermi do budúcnosti? Je veľa vecí, ktoré nemôžeme zmeniť: Koronavírus (COVID-19) a jeho zdravotný, ekonomický dopad a životy ľudí, ktoré nás tento vírus bude stáť...

Čo však môžeme urobiť? Môžeme zostať človekom! Môžeme pomáhať druhým! To, čo smerujete do svojho vnútra, to v ňom bude aj rásť! Pritom je dôležité to, či sa na niečo s láskou tešíme, a tak si užívame naše životy alebo, či sa NIEČOHO bojíme a práve tento strach existuje len v našich životoch! Naša pozornosť je energia, ktorá dáva život našim myšlienkam a naše emócie pôsobia ako zosilňovač! Čím viac sa niečoho bojíme, tým skôr to vstúpi do nášho života! Čím viac sa budeme na niečo tešiť (že to bude potom lepšie), tým rýchlejšie sa to aj stane.
Ak je toho na vás príliš veľa a nemôžete sa sústrediť na meditáciu, tak počúvajte alebo prosím čítajte duchovnú literatúru! Pomôže vám to obrátiť svoju pozornosť na niečo pozitívne a tiež vám to pomôže obnoviť vedomé spojenie s vašou dušou. V tomto bode môžeme odporučiť napr. tieto knižky: Sensei zo Šambaly. Kniha 1 (je k dispozícii ZADARMO!), Rozhovory s Bohom 1-3 a Hlas poznania.

Ak sa nedokážete sústrediť na knihu, tak odporúčame počúvať audioknižky! Vo všeobecnosti tu môžeme odporučiť audioknižky od Eckharta Tolleho, alebo Rozhovory s Bohom, kniha druhá od Neale Donald Walsch.

Ďalšiu nami odporúčanú literatúru nájdete tu: Biela mágia: Odporúčaná literatúra pre mágiu, prehĺbenie meditácií a osobný rozvoj. Samozrejme sa môžete právom pýtať, čo to má všetko spoločné s odporúčanou literatúrou. Je to veľmi jednoduché!

Ak nezamestnáte niečím pozitívnym svoju myseľ, bude vás negatívne zamestnávať vaša myseľ!


Čím je situácia kritickejšia, tým dôležitejšie je to, aby ste svoju myseľ pozitívne zamestnali! Čítanie duchovných kníh nám ponúka jedinečnú možnosť, ako si rozšíriť svoje vedomosti a zároveň sa pozitívne naladiť. Potom sa vám bude dariť aj v meditáciách! Samozrejme sa môžete učiť aj niečo iné. Tu môžeme odporučiť napr. udemy.com, kde nájdete veľa cenných online kurzov za výhodné ceny!

Tomu, kto potrebuje niečo navyše pre svoje nervy, odporúčame používať napríklad CBD olej a / alebo doplnky výživy z 13-14 kapitoly z knižky Medicínske médium.

Temné sily, ktoré skryté za svetovou politikou robia neprístojné veci, vypustili biologickú zbraň s názvom Koronavírus (COVID-19). Išlo o destabilizáciu svetovej ekonomiky, bezhlavé škrečkovanie domácich zásob, šírenie strachu a šírenie agresie medzi ľuďmi. Tieto sily už naplánovali aj svetovú vojnu na rok 2025 (+, - pár rokov). Ide o rozšírenie policajného štátu po celom svete, v ktorom budú všetci ľudia vykorisťovaní a zotročovaní. Zotročovaní v zmysle systému, matrixu a starania sa len o materiálne veci, aby sme potom žili v neustálom strachu a obavách. Či sa im tento krok podarí, závisí len od nás! Čo si vyberieme: materiálno, nevedomosť a poslušnosť voči systému alebo život v láske, vo vnútornom oslobodení od strachu a v súlade s duchovnými, etickými hodnotami? Ide o každého z nás! Práve preto je každodenná meditácia a každodenná duchovná prax v týchto časoch taká nesmierne dôležitá! Prostredníctvom meditácie sa dostaneme bližšie k našej duši a zažijeme tento neopísateľný pocit radosti, ktorá nemá dôvod. Meditácia je kľúčom k zvládnutiu čias koronavírusu (COVIDu-19)!

Prečo koronavírus? 🦠

Už ste si položili túto otázku, priatelia? Písať o rôznych medicínskych poznatkoch a o tom ako sa postaviť k situácii zodpovedným prístupom sú plné médiá. Poďme sa pozrieť na to z úrovne duchovna a vyššieho princípu.

Dlhodobo ste už iste vnímali stav spoločnosti ako presýtenosti. V množstve všetkého. Oblečenia, druhov techniky i jedál. Ale i o nezdravom prístupe k človeku v zmysle stále viac a viac. Viac práce, čo zákonite prinášalo menej času pre seba i pre svojich blízkych. To množstvo skutočne vyhoretých ľudí je alarmujúce. Sú bez sily a chuti ísť ďalej do nového dňa. Zdá sa to zmysluplné pre vysoko vyvinutú civilizáciu, ktorou by sme sa radi videli?! Asi nie. V spoločnosti, kde sa viac cení množstvo peňazí a spoločenské postavenie, nie je priestor pre iné hodnoty. Pritom zdravie a šťastie jednotlivca, to sú základné atribúty vyššie vyvinutej civilizácie.

Prečo koronavírus?

Foto © Pavol Malenký I Marion Daghan-Malenky I Darinka Strešňáková

Mnohí ľudia zostali teraz v bezradnom očakávaní, ako sa bude ďalej žiť. Nevedia a netušia, čo s tým tichom a prázdnym priestorom, ktoré naraz nastali. Ale verte, že je tu cesta. Pre tých, ktorí čítajú tieto riadky, je určite otvorená.

Hádam najdôležitejšie pri tom všetkom je jednoducho si uvedomiť zopár dôležitých skutočností. Hoci sa zdanlivo nič nedeje, doliehajú na nás informácie z medií a tie v nás vyvolávajú strach a z toho vzniká stres. A tu sú hneď dva závažné faktory, ktoré pôsobia na našu imunitu. Čiže je veľmi užitočné venovať pozornosť pozitívnym správam, a tie bombastické o ľudských tragédiách len zaznamenať a poslať k nim liečivú energiu lásky. Vedome presunúť svoju pozornosť na čítanie pozitívnej literatúry, Ono je to totiž tak. Ak nezamestnáme my svoju myseľ (ktorá pracuje neustále) vhodným spôsobom, zamestná ona nás tým svojim „špeciálnym“ spôsobom, ktorý nás stiahne dole, kde vôbec nechceme byť.

Ďalšou veľmi dôležitou pripomienkou pre každého čitateľa je, aby ste sa starali o seba jednoduchým, ale účinným spôsobom. Jedným z tipov pre to, ako sa udržať v želanej odolnosti je užívanie čistého peroxidu vodíka H2O2. Ten sa po užití rozkladá v tele na vodu H2O a aktívny kyslík O. A tu je podstata všetkého. On vychytáva práve tie zákerné škodliviny a udržiava vnútro tela v čistote. Viac viď: Prostriedok na zlepšenie zdravia pre každého. Čo sa týka ďalšej prevencie, pripravili sme pre vás článok o vhodných čajovinách hlavne pre posilnenie tela proti koronavírusu. Sledujte nás ďalej, prosím.

Vráťme sa teraz na začiatok – k tomu ako sa nám otvára nová cesta, k inému spôsobu života. Je to cesta k vlastnej inšpirácii. Ako na to? Nuž a s tým súvisí zopár ďalších otázok:

Meditujete? Venujete sa ďalej svojmu duchovnému rozvoju? Čo k vám prichádza pri meditácii, aké vízie? Kde sa nachádzate? Veríte vo svoje tvorivé nápady, ktoré rozvinú novú budúcnosť? Viete, že práve teraz je ten čas, kedy môžete začať tvoriť svoje nové projekty?

Urobme to všetci. Dajme priestor svojej fantázii. Priveďme na svet nový spôsob žitia, nie konzumný, ale hlboko ľudský. Aby sme boli hodní stať sa súčasťou rozvinutej spoločnosti ostatných civilizácií, ktoré majú svoje časy detskej nevedomosti už za sebou. Aby sme sa naozaj mohli pripojiť k tým vysoko rozvinutým spoločnostiam.

Využijme svoju vnútornú silu k svojmu zásadnému prerodu. Píšme si o všetkých svojich nápadoch. Prenášajte ich na papier. Tam vidíte prvé rysy svojich nápadov, ktoré môžete postupne opracovávať a dávať im reálny tvar.

Kreslite, modelujte, rozprávajte sa o svojich nápadoch s ostatnými ľuďmi, využite konečne svoje smartfóny a PC na spájanie sa medzi sebou na diaľku. Zatiaľ. Telepatiu ešte len prebudíme k životu.

Veríme, že ste sa dostali až k tomuto riadku nášho príspevku pre vás a aj v to, že za pár dní tu budeme s vami opäť s niečím novým.

Koronavírus – ako ďalej

Nová Zem 2020

Situácia je po vyhlásení krízového režimu zatiaľ v bode nula, kedy ľudia od strachu pred COVID-19 dodržiavajú vládne nariadenia. Došlo vo všeobecnosti k veľkému zastaveniu sa a svet beží na núdzový režim. Nie je možné udržať tento stav natrvalo z mnohých dôvodov. Všetko je v pohybe, vyvíja sa, či si to pripustíme, či nie. Ide o to, aby sa vyvíjalo v súlade s celkovým plánom Božského zámeru. Je to silná pozitívna Energia, ktorá dbá o vyvážený model existencie.

Ľudia u nás na Slovensku a aj inde na svete sú zastavení vplyvom strachu z toho, čo ich môže postihnúť a dodržujú pomerne disciplinovane režim núdzového stavu. Postupne im však začne z toho obmedzenia pohybu, a z uzavretia sa vo svojich domovoch, strašiť vo veži a začnú vymýšľať hlúposti. Myseľ je neustále tá, čo vytvára scenáre v nás, v zmysle ako to je, a kombináciou rôznych možností vytvára, čo by mohlo nasťať. Prirodzene, ak sa uberá po negatívnej rovine, vytvára sa silné pole a negativita sa zjavuje takmer okamžite. A to je niečo, čomu sa vyhýbame a nevytvárame to – nedávame tomu žiadnu živnú pôdu. Práve naopak, vedome to posielame od seba preč a rozvíjame pozitívne vízie. Posielame preč s láskou a poďakovaním sa, nie so zlosťou, či znevažovaním.

Vráťme sa k tomu, čo je spomenuté na začiatku, opatreniam k obmedzenému styku, aby sa predišlo šíreniu nákazy. Uvedomme si, že ideme našťastie do letného obdobia, kedy sa prirodzene víry a baktérie obmedzia vplyvom tepla a slnečného žiarienia. Pokiaľ je to ešte takto, využijme čas na pozitívne myslenie. Prestaňme si myslieť, že máme všetkého dostatok. To je zatiaľ vplyv rozbehnutého systému. Je veľa zásob na svete a tie sa teraz využívajú. Ale zásoby sú vyčerpateľné.

Koronavírus Nová Zem 2020

Foto © Pavol Malenký I Marion Daghan-Malenky I Darinka Strešňáková

Spravme si vnútornú inventúru a zistime, čo naozaj potrebujeme i to, ako to zmysluplne využijeme. Filozofiu nedávnej minulosti: „Vyrobiť viac za menej, a predať za viac pre lepší finančný zisk.", vymeňme za iné. Nájdime si prácu, ktorá nás naozaj baví a napĺňa a robme ju s láskou pre seba i pre druhých. Robme ju pre šťastného a radostne naplneného človeka, aby ON bol filozofiou v našej spoločnosti. Buďme to ochotní robiť. Staňme sa tak inšpiráciou pre ostatných ľudí. A teraz je ten čas, kedy si môžeme utriediť všetky nápady a postupy v hlave, následne ich dať na papier – či do PC. A keď nastane konečne tá možnosť uvoľnenia sa z obmedzených opatrení, už len robme podľa svojich nápadov. Staňme sa tými ochotnými ľuďmi, ktorí chcú žiť ako ľudia!


Čo sa týka detí a mládeže, vôbec im nepomáha nebyť spolu. Nateraz niektorí ochotní ľudia robia čo vedia, aby sa systém výuky úplne nezastavil. Začali vyučovať cez internet s prenosom zvuku i obrazu. Pokračujú ďalej, ale nie všade. A pre deti i mládež je to MÁLO. Oni potrebujú byť spolu. Odovzdávať si svoje zážitky, zdieľať si informácie svojim vlastným spôsobom. Takto sú len doma spolu s dospelými. Dospelí – rodičia i starí rodičia, ochotní zapojiť sa do procesu takejto výuky, začali učiť. Tak ako vedia. Mnohokrát je to oveľa lepšie a efektívnejšie než v škole. Rozumejú svojim potomkom určite viac, ako pedagógovia. Môžu a robia to s láskou. Ale nie všetci. Nemá každý v sebe schopnosti Komenského a nedokáže robiť „školu hrou". A potom, tiež sú len ľudia a majú svoje záujmy a priority. Nechajme robiť pedagógov ich prácu, a neodložme novú výuku až na september, ako odzneli posledné správy od vlády. Ide byť leto, veľa slnka. Vírus korona sa stiahne. A dá sa ešte veľa dobehnúť aj v tomto školskom roku.

Z toho, čo je napísané vyplýva množstvo vecí, ktoré sa dajú robiť. Hádam najdôležitejšia je ukázať svoju osobnú odvahu a dávať podnety tým, ktorí „rozhodujú“ o nás všetkých – vládam, ktoré v dobrom úmysle robia opatrenia, aby sa koronavírus nešíril. Určite je nevyhnutné sledovať, ako a či sa vlastne šíri. Ale je treba tiež, aby tí hore ukázali svoju osobnú statočnosť. Podpora odvahe, dôvere v seba samého urobí pre všetkých oveľa viac, ako šírenie strachu medzi ľuďmi. Strach je obrovsky silný nástroj. Vytvára v ľuďoch stres a oslabuje sa tak imunitný systém človeka. Tu treba začať a následne i pokračovať. Spomenúť si na situácie, kedy boli tzv. pandémie, ale ľudia, ktorí si verili a mali vnútorný mier v sebe, prežívali. Odchádzali len tí slabí. A dovolím si tvrdiť, že je obrovské množstvo ľudí, ktorí v sebe dokážu rozvinúť v sebe svoju silu a vieru v to, že žijeme na najbezpečnejšom mieste na svete. Na našej planéte Zem. Ona je tu pre nás všetkých, ale nie tak, ako sa to robilo v poslednom šialene hektickom období. Aj tí najschopnejší a najkvalitnejší jedinci boli pohltení systémom „VIAC ZA VIAC“. Úplne im prestalo dochádzať, že toto nie je cesta. Ak áno tak len do pekla ničoty. Tu niekde to začalo. Rozbehla sa deštrukcia. Inak povedané je to odpojenie od prírody a života ako takého.

A pokiaľ toto ľudstvo v sebe nezmení proces pokračuje. Začínajú sa zjavovať scenáre ako bude tento vývoj pokračovať. Nie je účelné sa zaoberať negatívnym vývojom. Je dôležité naozaj ZAČAŤ ROBIŤ VECI INAK! Meditovať a starať sa o svoju imunitu je toho súčasť.

Ako by to malo prebiehať:
1. Vlády by mali naozaj začať zmysluplne tvoriť a to nový spoločenský systém, kde je človek na prvom mieste. Základom spoločnosti je v šťastný, zdravý a naplnený jedinec.
2. To sa dá urobiť postupne, ak sa dbá na správnu výuku detí v školách. Tak, aby bola zmysluplná s duchovným zameraním a učením sa praktických vedomostí pre normálny-plnohodnotný život.
3. Viesť mladých k zručnostiam dôležitým pre praktický život.
4. Dospelí majú pracovať normálnym tempom v 8 hodinovom pracovnom rytme počas dňa.
5. Viesť ich k tomu, aby pracovali, lebo to dáva istý zmysel života. Každý človek má isté schopnosti, ktoré sú dôležité pre celok a venuje sa ich správnemu rozvíjaniu, aby boli prínosom pre celú spoločnosť.
6. Trávenie voľného času s rodinou a priateľmi je tou najosožnejšou príležitosťou spoznávania svojich blízkych. Nechať sa inšpirovať ich filozofiou i nápadmi, čo s voľným časom. Súčasne im ukázať ako to vidím ja a čo mňa napĺňa. To môže byť inšpiráciou pre tých ľudí, ktorých to zaujme.
7. Ak ľudia strávia čas spolu aktívnymi činnosťami a odovzdávaním si vedomostí, zistia, že vysedávanie v krčme pri poháriku alkoholu je márnenie času. Ale oni to musia zistiť sami. Záleží teda na tých ľuďoch, ktorí sú vo vyššej úrovni poznania, aby ich odviedli od tohoto nezmyselného zvyku. Zákaz vedie k odporu.
8. To súvisí aj s ďalším správnym rozvojom ľudí v oblasti životosprávy a hospodárenia s peniazmi. Nemíňať nadbytočne, a zároveň nehromadiť statky bez ich využívania.

Za team Bielej mágie:
Pavol Malenký, Monika Slivová, Darinka Strešňáková


Meditácia: Mágia lásky

Vyriešiť vnútorné konflikty, dosiahnuť radosť a cítiť lásku...

Každý z nás je jedinečný. Ste jedinečná duša. Ste milovaní Božou Matkou a Božím otcom, pretože ste Božím dieťaťom. Precíťte hlbokú pravdu, ktorá je ukrytá v týchto slovách. Všetci sme láska, svetlo a vedomie.

 • Meditácia: Mágia lásky - Text
  Zaujmite pohodlnú pozíciu. Nezáleží na tom, či ležíte alebo sedíte; dôležité je iba to, aby ste sa cítili pohodlne a uvoľnili ste sa. Počúvate moje slová a uvoľňujete sa stále viac a viac. Nič nehodnoťte a na nič nereagujte. Ani vnútorne, ani navonok. Ak je človek na niekom závislý v láske, tak nedokáže v mnohých situáciách správne reagovať a láska sa nemôže ďalej rozvíjať. Láska potrebuje vzduch na dýchanie, láska potrebuje slobodu a radosť. Ak sa príliš silno zameriavate na partnera, tak v určitom okamihu to partnera doslova prevalcuje. Nikto nechce byť zodpovedný za šťastie alebo nešťastie toho druhého. Pomaly zatvorte svoje oči.
  S každým nádychom sa uvoľňujete stále viac a viac. Cítite váhu vášho tela, počúvate moje slová a uvoľňujete sa stále viac a viac. S každou sekundou, ktorá prejde sa dostávate do meditácie stále hlbšie a hlbšie. Cítite váhu vášho tela, ako tlačí na sedačku, kreslo, posteľ alebo akúkoľvek inú podložku a uvoľňujete sa pritom stále viac a viac. Veľmi, veľmi dobre. Kým počúvate moje slová, upadáte do hlbokého tranzu a ja vám pomôžem spojiť sa vedome s vašou dušou. Vaše telo dýcha ľahko a bez námahy.
  Hudba a moje slová vám pomôžu uvoľniť sa a odpútať od vašich starostí. S každým nádychom sa dostávate stále hlbšie a hlbšie. S každou sekundou sa ponárate do svojho podvedomia stále hlbšie a hlbšie.
  ______________
  Predstavte si, aké by to bolo, keby bola Zem živou bytosťou - našou matkou. Aké by to bolo, keby všetci ľudia, zvieratá a rastliny žili spolu v mieri, porozumení a harmónii. Predstavte si, že ste na svojom obľúbenom mieste v prírode. Toto miesto je jedným z tých, kde sa cítite dobre a môžete tu slobodne lietať. Je to priestor, kde sa cítite v bezpečí. Môže to byť aj oblasť, kde ste ešte nikdy neboli, ale radi by ste ju raz navštívili, ako aj priestor, ktorý dobre poznáte. Pozrite sa, čo všetko sa na tejto ploche nachádza a všímajte si detaily. Precíťte lásku, ktorá je na tomto mieste a ktorú vyžaruje celá príroda. Príroda je život, príroda je láska. Vy ste láska.
  Potom zoberte všetku svoju lásku, sústreďte ju do jedného bodu a pošlite ju
  Matke Zemi. Povedzte si, že Matka Zem je vaša skutočná matka. A teraz pošlite všetku energiu, ktorá je vo vás a okolo vás, do stredu zeme a počkajte, kým sa k vám vráti naspäť. Otvorte sa tejto láske a nechajte lásku rásť vo svojom tele. Počkajte, kým vám Matka Zem túto lásku opätuje a pocítite ju vo svojom vnútri. Ste dieťaťom Matky Zeme, ktorá vás miluje. Vo svojom vnútri si povedzte: „Matka Zem, ľúbim ťa“ a potichu počkajte na jej odpoveď.
  ______________________________
  Všetko je energia. Predstavte si, aké by to bolo, keby za každou energiou stála: inteligencia, múdrosť a láska. Nazvime túto energiu
  božským Otcom. Boh je v každom z nás, ako vedomie, svetlo a radosť. Všetci sme súčasťou Boha. Sme individuálnym vyjadrením božskej lásky. Potom prejdite svojou pozornosťou k nebeskému otcovi. Choďte svojou pozornosťou k mesiacu, slnku, hviezdam a k planétam. Povedzte si „Boh otec je môj otec“. Precíťte, ako vás obklopuje láska, precíťte, ako božské Ja a božská sila má na vás pozornosť, podporuje vás, pomáha vám v ťažkých situáciách a vždy bola a je s vami. Hlboko vo svojom vnútri viete, že ste nikdy neboli sami, pretože Boh otec tu stále bol. On cíti a vidí všetko, čo vy a všetci ostatní cítite a prežívate. Vracia vám naspäť vašu lásku a posiela vám svetlo. Zamerajte všetku svoju lásku do jedného bodu a pošlite ju do stredu galaxie/vesmíru. Alebo ju pošlite do stredu nášho Slnka. Počkajte, kým vám Boh Otec nepošle lásku naspäť.
  ______________________________
  Predstavte si, aké by to bolo, keby všetci ľudia boli navzájom prepojení láskou a porozumením. A dokonca ešte viac - predstavte si, aké by to bolo, keby všetci ľudia, ktorí vás milujú a chápu, boli vašou rodinou. Sústreďte všetku svoju energiu lásky do jedného bodu, pošlite ju všetkým ľuďom dobrej vôle a povedzte si pritom:
  Všetci ľudia, ktorí hľadajú lásku, svetlo a porozumenie, sú mojou rodinou.
  Títo ľudia nemusia byť len členmi vašej rodiny, ale môžu to byť aj ľudia, ktorých vy sami vnímate ako pozitívnych. Keď ste týmto ľuďom poslali všetku svoju lásku, počkajte na odpoveď. Započúvajte sa do ticha a jemnej hudby, ktorá hrá v pozadí a vnímajte, čo k vám prichádza.
  ______________________________
  Každý z nás je jedinečný. Ste jedinečná duša.
  Ste milovaní Božou Matkou a Božím otcom, pretože ste Božím dieťaťom. Precíťte hlbokú pravdu, ktorá je ukrytá v týchto slovách. Všetci sme láska, svetlo a vedomie.
  Teraz budem počítať do 3 a až potom, keď poviem 3, otvoríte svoje oči. Budete úplne prebudení, šťastní a uvoľnení. Začínam počítať.
  1. Zhlboka sa nadýchnite nosom a vydýchnite ústami.
  2. Začnite preciťovať celé svoje telo bez ohľadu na to, v akej pozícii práve ste..
  3. Ešte raz sa zhlboka nadýchnite nosom a vydýchnite ústami.
  Teraz znovu otvorte svoje oči. Ste úplne prebudení, cítite sa dobre a ste obklopení nekonečnou, životodarnou láskou.
Vypočujte si meditáciu (mágia lásky) a začnite s jej pomocou ešte dnes vylepšovať svoje vzťahy, hojnosť a sebapoznanie!

Iveta Kyšeľová
Plavnica 240
065 45 Plavnica
Mobil: +421 902 100 710‬
E-mail: ivetka@magierindamona.com

Navigácia

Si tým, čím je tvoja najhlbšia, poháňajúca túžba. Aká je tvoja túžba, taká je tvoja vôľa. Aká je tvoja vôľa, také sú tvoje činy. Aké sú tvoje činy, taký je tvoj osud.

© 2020 Iveta Kyšeľová